Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Maandag
Orlow Oosterhoff
17:00 - 18:00
Saskia Bravenboer
Diolon van de Weijdeven
Cora van Drongelen
18:00 - 19:00
Mitchell Molendijk
Mica Garretsen
Tess Bastemeijer


19:00 - 20:00
Jasper van der Waag
Stephanie Grootveld
Gaby Hardjodikromo
Michael Muit
20:00 - 21:00
Caja Heikens
Lindsay van Vliet
Jennifer Kooij


Dinsdag
Orlow Oosterhoff
17:00 - 18:00
Lieve Recourt
18:00 - 19:30
Jim Bouman
Jurgen Rosbergen
Merijn Coenders
Fiorenzo Suchett-Kaye
Melissa Edenburg
Isabella Montero de Ruiter


20:00 - 21:00
Joanne Oosterhoff
 


Woensdag
Orlow Oosterhoff
13:30 - 14:45
Guiliano Lieder
Cansu Kirlioglu
Leroy Edenburg
Marit van Rossum
Matthew de Jong
15:00 - 15:30
Ivar Groeneweg


15:30 - 16:30
Luke Schijf
Valerio Montero de Ruiter
Sem van Doorn
Imane Asoud
Kristie van Leersum
16:30 - 18:00
Thom Recourt
Daan Recourt


18:00 - 18:30
Bob Bastemeijer
Quinty Schutte
18:30 - 19:30
Martine Moonen
Ashley Zuijdendorp
Mariska Schijf
Suzanne Rijkuiter


19:30 - 20:30
Titia Stolker
Fiep van Velzen
Tanja Schimmer
Sylvia Weber
20:30 - 21:30
Özlem Saginc
Kim Lagerwerf
Natasja Metzelaar
Yvonne Spronk - van der Winkel


21:30 - 22:30
Jordi van het Hoofd
Robin van het Hoofd
Belinda van der Heijden
 


Donderdag
Orlow Oosterhoff
17:00 - 17:30
Nassira Kichouh
17:30 - 18:00
Dex Groeneweg


18:00 - 19:00
Danique Rosbergen
Mandy Hardjodikromo
Tijmen van Rossum
Lisa van der Heijden
19:00 - 20:00
Mine Yavuz
Rosalie van Ooijen
Julia van Dijk


20:00 - 21:00
Jurre de Wolf
Kim de Wolf - Beukers
Manuel van der Veen
Roeli Boers
21:00 - 22:00
Jeroen Coenders
Wouter Zwaans
Henny Vinke


Vrijdag
Orlow Oosterhoff
16:00 - 17:00
Cora van Drongelen
Saskia Bravenboer
Diolon van de Weijdeven
17:00 - 18:00
Lisa van der Heijden
Mandy Hardjodikromo
Danique Rosbergen
Thom Recourt
Tijmen van Rossum
Ivar Groeneweg


18:00 - 19:00
Dex Groeneweg
Tess Bastemeijer
Daan Recourt
Nassira Kichouh
19:00 - 20:15
Lukas Recourt
Michael Muit
Jasper van der Waag
Gaby Hardjodikromo
Stephanie Grootveld


20:15 - 20:45
Renzo van Snek
 


Zaterdag
Orlow Oosterhoff
09:00 - 10:00
Donna Jansen
Cody Rietdijk
Edwin Roskam
Marilou Kornmann
Theo van Reek
Herman Langendoen
10:00 - 11:00
Job van der Sluijs
Dion Born
Sam Dekker
Lisanne Herlaar
Femke Roos


11:30 - 12:30
Evy Schijf
 


 Trainingen 
Dag
 Maandag
 Dinsdag
 Woensdag
 Donderdag
 Vrijdag
 Zaterdag
 Zondag



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Bardienst
 Bestuursmededelingen
 Club van 40
 Clubhuis
 Competitie
 Evenementenkalender
 Inloggegevens opvragen
 Jeugd
 Ledenadministratie (wijzigingen doorgeven)
 Lid worden en opzeggen
 Nieuwsbrief
 Racketwisselen
 Rolstoeltennis
 Sponsors
 Tenniskids
 Tennislessen
 Toernooien
 Webcam banen 1-2-3
 Winterevenementen
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...
 Activiteiten